KELUSHI 30mW Aluminium rød lyskilde Visuelle Fejl Locator Fiberoptisk Kabel Tester med 2,5 mm Universal FC/SC/ST-stik

KELUSHI 30mW Aluminium rød lyskilde Visuelle Fejl Locator Fiberoptisk Kabel Tester med 2,5 mm Universal FC/SC/ST-stik

KELUSHI 30mW Aluminium rød lyskilde Visuelle Fejl Locator Fiberoptisk Kabel Tester med 2,5 mm Universal FC/SC/ST-stik

kr274.43

Varebeskrivelse

  • Driftstemperatur: -20℃ til 60℃
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Opbevaringstemperatur: -40°C til 85°C
  • Certificering: INGEN
  • Stik Type: Hybrid
  • Udgangseffekt: 30mW
  • Strømforsyning: 2AAA batterier(er ikke inkluderet)
  • Kompatibel: Huawei
  • Dimension(mm): 176*16 diameter
  • Det Centrale Bølgelængde: 650nm±10nm
  • Emitter Type: LD
  • Item Længde: 1m
  • Optisk stik: 2,5 mm Universal stik
  • Mærke: KELUSHI
  • Størrelse: 176 x 16mm
  • Transmission distance: 25~30 km
  • Model-Nummer: KLS-30MW
  • Fiber Type: Single Mode

30mW 25~30 km Visuelle Fejl Locator til 2,5 mm Universal FC/SC/ST-stik ,Aluminium Pen Type Fiber Optisk Kabel Tester

Produkt parametre:

Type:

30mW

Bølgelængde:

650nm ± 20nm

Udgangseffekt:

Mere end 30mw

Dynamisk Afstand:

Mindre end 30 km

Stik:

1,25 mm stik FC(eller) 2,5 mm Universal stik

Emballage Størrelse:

210*73*30mm

Vægt:

120g

Strømforsyning:

AA*2(ikke inkluderet)

Shell materiale:

Aluminium

Funktioner:

Kontinuerte og impuls-funktion,konstante udgangseffekt

Drift Tamperature:

-10 grader Celsius+50 Grader Mindre end 90%RH

Opbevaringstemperatur:

20 Grader Til+60 Grader Mindre end 90%RH

Tags: 30mW, optisk fiber lys kilde, 30mw laser, hør fiber kilde, bora lys kilde, fusion splicer kelushi, uv-lys kilde, fiber kit kelushi, 30 mw visuelle fejl locator, kelushi rød laser

Anmeldelser

Bedømmelse